Bez kategorii

Wystawa pt: „Koniec świata w obiektywie” w Krakowie

.

Po inauguracji wystawy „Koniec Świata w obiektywie” w Warszawie wystawa zostanie zaprezentowana w Krakowie. Otrzymaliśmy zaproszenie do Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie aby zaprezentować ją podczas prestiżowego festiwalu podróżników „3 Żywioły”. Będzie to nie tylko doskonała okazja do tego aby obejrzeć bardzo ciekawe fotografie z Nowej Zelandii ale również spotkania się w gronie pasjonatów krainy długiej, białej chmury a także z podróżnikami odwiedzającymi najdalsze zakamarki naszego globu.

plakat

Wystawa zostanie wyeksponowana już w czwartek 10 marca. Do odwiedzin zapraszamy od piątku kiedy to festiwal ruszy pełną parą. Jeśli ktoś nie będzie miał czasu na odwiedziny wystawy podczas festiwalu ma czas do końca marca.

Po Krakowie postaramy się odwiedzić ze zdjęciami kolejne miasta gdzie NaszaNowaZelandia.pl ma najwięcej pasjonatów.

Miejsce wystawy: Nowohuckie Centrum Kultury; Kraków; Al Jana Pawła II 232
Oficjalna strona wystawy: http://www.naszanowazelandia.pl/koniecswiata
Wydarzenie na Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=204852249540184

O wystawie:

Wystawa prezentuje prace kilku autorów nie związanych zawodowo z fotografią, a zafascynowanych niepowtarzalną urodą Nowej Zelandii. prezentowane prace, poza popularyzacją tego zakątka Świata , mają również zadanie edukacyjne. W epoce fotografii cyfrowej wielu podróżujących zapomina, że inwestycja w markowy sprzęt nie wystarczy, aby zrobić dobre zdjęcia w podróży. Często brakuje im przygotowania z zakresu elementarnej wiedzy fotograficznej, a bez tego nie da się robić dobrych fotografii.

Przeciwieństwem tego dość ponurego, a rozpowszechnionego stanu rzeczy są prace prezentowane na wystawie. Amatorskie, ale wykonane w oparciu o wiedzę i z pełnym zaangażowaniem autorów mogą być teraz prezentowane jako wzór do naśladowania dla wszystkich fotoamatorów. Miejsca tak odległe jak Nowa Zelandia odwiedza się zwykle tylko raz w życiu. tym bardziej Szkoda zmarnować szansę na piękne fotografie. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *